کاربرد پنل اس ام اس ویژه دفاتر بیمه

 

 ارسال پیام به بلک لیست ویژه مشاغل خدماتی

 

دفاتر بیمه یکی از مشاغلی هستند که از سامانه های پیامک به شیوه های مختلف میتوانند استفاده کنند.
کاربردهای مختلف سامانه پیامک این امکان را به دفاتر بیمه و نمایندگان میدهد تا با مشتریان خود در ارتباط بوده و یا در محیط و شهر خود تبلیغات کنند.
کاربردهای پنل اس ام اس در مشاغل مختلف فرق دارد و میتوان با کمی برنامه ریزی برای هر شغل برنامه ای تنظیم کرد.
در اینجا ما کمی به توضیحات در مورد کاربرد پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس در شغل بیمه برای نمایندگان و دفاتر بیمه میپردازیم:
ارسال پیامک تبریک اعیاد و روزهای خاص
ارسال پیامک تبریک روز تولد
ارسال اس ام اس خودکار اعلام تاریخ انقضای بیمه نامه
ارسال اس ام اس اخبار و اطلاعیه ها مانند الحاقیه بیمه
ارسال پیامک تخفیف و شرایط ویژه تخفیف به مشتریان خاص
ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر اساس شهر و منطقه
ارسال اس ام اس هایی با مفاهیم غیر تبلیغاتی و بیمه ای برای مشتریانتان (مثلا ارسال یک متن زیبا و انرژی بخش بدون تبلیغات برای مشتریانتان که این خود یک نوع تبلیغ بسیار موثر است.)
و...

اینها مواردی از کاربرد های پنل اس ام اس در شغل بیمه میباشد که میتواند مفید باشد.

خرید آنلاین

 

حال به پاسخ چند سوال مهم میپردازیم:

1- اس ام اس های تاریخ انقضای بیمه نامه را شرکت بیمه خود ارسال میکند و ما چرا ارسال کنیم؟
پاسخ : دو نکته حائز اهمین است. اول اینکه در اغلب موارد شرکت با عنوان و برند خود اس ام اس ارسال میکند و نامی از نماینده نمیبرد و این را مشتری واقعا حس میکند و ارسال اس ام اس از طرف خود نماینده بیمه به بیمه شده میتواند نتیجه بسیار مطلوب تری داشته باشد.
دوم اینکه اگر موقع تمدید بیمه گذار جای دیگر تمدید کند و نزد شما و شرکت شما بیمه نداشته باشد از سال بعد پیامکی از طرف شرکت شما برای آن ارسال نمیشود تا بخواهد جهت تمدید پیش شما بیاید. شما باید در نظر داشته باشید که اگر مشتری یکسال جای دیگر بیمه کرد، باز بصورت کامل از دست نرفته است و شما به عنوان یک بازاریاب بیمه باید تلاش کنید که مشتری رفته را مجدد به مجموعه بازگردانید و این کار با ارتباط برقرار کردن میسر میشود و اس ام اس یکی از ابتدایی ترین راه های ارتباطی با مشتری است. (مشتری مداری)

 

خیلی مهم

2-اس ام اس های ما به خیلی ها نمیرسد و داشتن سامانه پیامک در اینصورت چه فایده ای خواهد داشت؟
پاسخ : اینکه اس ام اس به خیلی ها نمیرسد (در همراه اول) دلیلش آنست که آنها سیستم تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و به اصطلاح بلک لیست (توضیحات بلک لیست در اینجا قابل مشاهده است) هستند. شرکت سامانه پیامک پیام ایران خطوطی را در اختیار نمایندگان بیمه میگذارد که به آنها خطوط خدماتی نیز میگویند و با استفاده از این خطوط شما به بلک لیست های مخابرات هم میتوانید اس ام اس ارسال کنید و به درستی ارسال اس ام اس انجام میشود.
استفاده از خطوط خدماتی یک شرط مهم دارد و اون هم عدم ارسال اس ام اس تبلیغاتی با آن خط است. یعنی شما موقع ارسال تبلیغات انبوه میتوانید از خطوط دیگر استفاده کنید و در هنگام ارسال اس ام اس های اطلاع رسانی (الحاقیه بیمه) و خدماتی (مانند تاریخ انقضای بیمه) از خطوط خدماتی استفاده کنید.


3-خطوط خدماتی اختصاصی هم میتواند باشد؟
پاسخ : بلی. ما به صورت عادی به نمایندگان بیمه یک خط خدماتی اشتراکی رند میدهیم (مانند خط 100020400 ) که صرفا میتوانید با آنها ارسال پیامک داشته باشید. اما اگر نیاز به دریافت پیامک دارید میتوانید خط اختصاصی که از سامانه تهیه میکنید را درخواست خدماتی بدهید و برای این درخواست مستلزم هزینه ای اضافه تر نیستید و صرفا فرم تعهد نامه و درخواست نامه حقوقی مربوط به مخابرات را باید پرکرده و به صورت آنلاین تحویل سامانه دهید تا پیگیری کنیم و برای شما خط خدماتی اختصاصی تهیه کنیم.

 

4- از کجا باید شروع کنم و خرید کنم سامانه اختصاصی شمارو و خط خدماتی داشته باشم؟
پاسخ : در زیر همین مطلب لینک ثبت نام وجود دارد.برای دریافت خط خدماتی باید یکی از پنل های دو ستاره و یا سه ستاره را خرید نمایید. این دو سامانه دو ستاره و سه ستاره تفاوت هایی با هم دارند که به اختصار در جدول زیر به آن اشاره میکنیم:

 جدول مقایسه کلی پنل های سامانه پیامک پیام ایران

  پنل تک ستاره
مناسب مشاغل کوچک
پنل دو ستاره
 مناسب دفاتر بیمه 
پنل سه ستاره
 مناسب دفاتر بیمه 
امکانات سامانه فول امکانات فول امکانات
فول امکانات
امکان ارسال تبلیغات بلی بلی بلی
خط خدماتی اشتراکی خیر بلی بلی
خط اختصاصی 5000 خیر بلی بلی
خط اختصاصی ویژه
مانند: 10002198765432
خیر خیر بلی
امکان ارسال پیام صوتی     خیر خیر بلی
مدت اعتبار دائمی دائمی دائمی
تعرفه پیامک 5000 130ریال 120ریال 100ریال
قیمت سامانه رایگان 49 هزار تومان  99 هزار تومان 
خرید آنلاین سامانه

خرید آنلاین

خرید آنلاین

خرید آنلاین

 


جهت مشاوره فروش و پشتیبانی رایگان با ما تماس بگیرید:


09369512321


بخش نظرات اين مطلب
لطفا موارد نوشته شده را بخوبي مطالعه نماييد و در صورت داشتن سوال و يا ابهام،ميتوانيد از همين قسمت سوال خود را مطرح نماييد.همچنين در صورت نياز ميتوانيد با ما از طريق شماره 01333834988-09369512321 در تماس باشيد.
شما نيز نظري براي اين مطلب ارسال نماييد:
کد امنیتی رفرش